o společnosti

Podmokelská stavební společnost vznikla dne 13.1.1997. Oba spolumajitelé Ing. Tesař Miroslav   a Kříček Vladimír jsou členy Komory autorizovaných inženýrů. Stavbyvedoucí a výrobní zaměstnanci mají praktické zkušenosti z rozmanitých staveb bývalého OSP Děčín.

Hlavním předmětem podnikání byla od počátku stavební činnost. Společnost se o přízeň zákazníků uchází komplexní službou, tj. poradenstvím, zajištěním stavebního dozoru, návrhy a vlastní realizací.

Provádí:
1. zateplování a revitalizace panelových domů
2. rekonstrukce objektů a koupelen
3. komplexní stavby rodinných domů na klíč
4. fasády objektů
5. rekonstrukce památkových objektů, vč. kostelů
6. montáž sádrokartonů
7. opravy vodojemů
8. šetrné odstraňování graffiti
9. montáž a zapůjčení lešení

Společnost je charakterizována jako menší závod do 25 zaměstnanců. Převažující profese zaměstnanců je zedník, obkladač, dále má vyškolené pracovníky pro zateplování objektů, sádrokartony, svářečské práce.

Pro tyto práce má společnost vybudované odpovídající zázemí v podobě garáží, skladů a stavebního dvora. Společnost je vybavena malou mechanizací, zdvihacím zařízením, trubkovým lešením a malou dopravou.
                    
V rámci dalšího rozvoje společnost spolupracuje s firmou Stavební výplně a.s. Dalovice u Karlových Varů provádějící dodávku, montáž, záruční a pozáruční servis na okna a dveře, včetně všech doplňků,
v plastu, dřevě i hliníku, dále též dodávku a montáž garážových systémů. Firma rovněž spolupracuje s firmou ST plastová okna, který provádí dodávku a montáž oken, dveří, lodžiových systémů, včetně servisu.

Finanční situace společnosti je dlouhodobě dobrá a stabilizovaná. Roční obrat společnosti se pohybuje okolo 20 milionů korun.